شرایط عضویت در انجمن

علاقمندان به عضویت در انجمن روان­شناسی اجتماعی ایران لازم است تا از طریق وب­سایت انجمن به صورت آنلاین اقدام نمایند و یا به صورت حضوری به یکی از دفاتر انجمن مراجعه نمایند. برای تمدید عضویت سالانه نیز لطفاً کارت عضویت و فیش بانکی را به دفتر انجمن پست نموده و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

مبلغ حق عضویت

مطابق مصوبه مجمع عمومی انجمن روان­شناسی اجتماعی ایران که در مورخه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ در محل دانشکده روان­شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد، مبلغ حق عضویت را به شرح زیر اعلام می­نماید:

عضویت پیوسته

موسسان انجمن، کلیه افرادی که حداقل دارای درجه کارشناسی­ارشد در رشته روان­شناسی اجتماعی و رشته ­های وابسته باشند می­توانند به عضویت پیوسته انجمن درآیند. (حق عضویت سالانه یکصد و پنجاه هزار ریال)

عضویت وابسته

اشخاصی که دارای درجه کارشناسی هستند و به مدت پنج سال در یکی از رشته­های وابسته شاغل باشند می­توانند به عضویت وابسته انجمن درآیند. (حق عضویت یکصد هزار ریال)

عضویت دانشجویی

کلیه دانشجویانی که در رشته­های روان­شناسی، علوم تربیتی، جامعه­شناسی، و مدیریت و رشته­های نزدیک با کارت معتبر مشغول به تحصیل باشند می­توانند به عضویت انجمن درآیند. (حق عضویت یکصد هزار ریال)